XXXI Powiatowe Biegi Pokoju i Młodości o Puchar Wójta Gminy Starcza

Jesteś tu: » Strona Główna » Wydarzenia sportowe » To działo się w roku szkolnym 2019/2020 » XXXI Powiatowe Biegi Pokoju i Młodości o Puchar Wójta Gminy Starcza

XXXI Powiatowe Biegi Pokoju i Młodości o Puchar Wójta Gminy Starcza

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. J. Lompy już po raz trzydziesty pierwszy była współorganizatorem masowej imprezy rekreacyjno – sportowej w konkurencji biegowej. Zawody odbyły się 27.09.2019 r. na boisku Klubu Sportowego „Czarni Starcza”.

Otwarcia imprezy dokonała dyrektor szkoły Aldona Huras i sekretarz Gminy Starcza Ilona Ciura.

Regulamin i program zawodów przedstawił Dariusz Opuchlik.

W tegorocznej trzydziestej pierwszej edycji biegu uczestniczyło łącznie 180 uczniów szkół podstawowych.

Uczestnicy zawodów startowali w pięciu kategoriach wiekowych, oddzielnie dla chłopców i dziewcząt.

Puchary, dyplomy i medale dla zwycięzców ufundowało Starostwo Powiatowe w Częstochowie.

 

WYNIKI KLASYFIKACJI INDYWIDULANEJ W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Dziewczęta – rocznik 2005

1. Pola Sygiet                                    - SP Kamienica Polska

2. Jessica Klyta                                  - SP Psary

3. Karolina Baor                                 - SP Starcza

 

Chłopcy – rocznik 2005

1. Krzysztof Blachnicki                         - SP Kamienica Polska

2. Jakub Sławik                                  - SP Kamienica polska

3. Aleksander Szulc                            - SP Psary

 

 

Dziewczęta – rocznik 2006

1. Maja Klabis                                     - SP Psary

2.Aleksandra Pańczyk                          - SP Kamienica Polska

3. Anna Górniak                                  - SP Kamienica Polska

 

 

 

Chłopcy – rocznik 2006

1. Jakub Kocot                                       - SP Starcza

2. Oskar Hońca                                      - SP Psary

3. Maksym Sawicki                                - SP Kamienica Polska

 

Dziewczęta - rocznik 2007

1. Oliwia Mościńska                                 - SP Kamienica Polska

2. Roksana Sznicer                                  - SP Psary

3. Tatiana Biadacz                                   - SP Psary

 

 

Chłopcy – rocznik 2007

1. Bartłomiej Plaza                                   - SP Psary

2. Łukasz Łazaj                                        - SP Psary

3. Grzegorz Grzyb                                     - SP Starcza

 

 

Dziewczęta - rocznik 2008

1.Aleksandra Filipczyk                               - SP Starcza

2. Ilona Krzyczmanik                                 - SP Kamienica Polska

3. Laura Patalong                                      - SP Kamienica Polska

 

 

Chłopcy – rocznik 2008

1. Dominik Zych                                        - SP Starcza

2. Gelard Krzechki                                     - SP Kamienica Polska

3. Kacper Oleksik                                      - SP Kamienica Polska

 

 

 

Dziewczęta - rocznik 2009

1. Ksenia Gasiak                                       - SP Starcza

2. Ada Szwengiel                                      - SP Starcza

3. Natalia Kamińska                                  - SP Starcza

 

 

Chłopcy – rocznik 2009

1. Mateusz Kuśmierczyk                           - SP Kamienica Polska

2. Igor Wachowicz                                   - SP Starcza

3. Oskar Czerwik                                     - SP Kamienica Polska

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych

1.SP Kamienica Polska

2. SP Starcza

3. SP Psary