Konkurs plastyczno- literacki na ulotkę informującą o szkodliwości uzależnień

Jesteś tu: » Strona Główna » Pedagog Szkolny » Konkurs plastyczno- literacki na ulotkę informującą o szkodliwości uzależnień

Konkurs plastyczno- literacki na ulotkę informującą o szkodliwości uzależnień

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klasy VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej im. Józefa Lompy w Starczy.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi uczniów na szkodliwy wpływ nikotyny, alkoholu i narkotyków na zdrowie i życie człowieka.

Ulotkę  wykonaną dowolną techniką należy dostarczyć do 30 listopada 2019r. do pedagoga szkolnego lub wychowawcy.

Uczniowie:

Klas VI - wykonują ulotkę na temat szkodliwości palenia papierosów.

Klasy VII - ulotkę informującą o szkodliwości spożywania alkoholu.

Klasy VIII - ulotkę na temat szkodliwego wpływu narkotyków.

Fundatorem nagród dla uczestników konkursu jest Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starczy.

Organizator konkursu

Tatiana Żak

Wyniki konkursu plastycznego na ulotkę przestrzegającą przed zgubnymi skutkami palenia, spożywania alkoholu i zażywania substancji psychoaktywnych

W kategorii ulotki na temat szkodliwości nikotyny i alkoholu  wykonanej z wykorzystaniem techniki komputerowej przyznano następujące miejsca:

I miejsce- Marcin Tyrała  kl. VII

II miejsce Mateusz Klecha  kl. VII

III miejsce Mikołaj Zemła  kl. VII

W kategorii ulotki na temat szkodliwości nikotyny i alkoholu  wykonanej  dowolną techniką plastyczną przyznano następujące miejsca:

I miejsce  Bartek Tomalka  kl. VI b

I miejsce Damian Polaczek  kl. VII

II miejsce Nicola Stolarczyk  kl. VI b

III miejsce Wiktoria Gorgoń  kl. VI b