Konkurs plastyczny dla uczniów klas IV- VIII „ Mój zawód -moja pasja”

Jesteś tu: » Strona Główna » Doradztwo zawodowe » Konkurs plastyczny dla uczniów klas IV- VIII „ Mój zawód -moja pasja”

Konkurs plastyczny dla uczniów klas IV- VIII „ Mój zawód -moja pasja”

Celem konkursu jest przedstawienie w formie plakatu ( technika i format pracy dowolny) wymarzonego zawodu, który chciałbyś/chciałabyś wykonywać w przyszłości.

Zawód, który będzie jednocześnie Twoją pasją będzie źródłem satysfakcji i radości.  Zastanów się, co lubisz robić w wolnym czasie i co sprawia Ci największą radość, a potem przedstaw to w formie plakatu. Zawód i pasję można połączyć, dlatego już dziś zastanów się i zaplanuj swoją przyszłość. Pamiętaj, że wybór zawodu to poważna sprawa i powinna to być przemyślana decyzja.

Prace należy składać do 30 września do Tatiany Żak lub Agaty Ratyny. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Lista osób nagrodzonych w konkursie  „ Mój zawód, moja pasja” Kl. V-VIII

1. Miłosz Sochalski Vc