Kim będę w przyszłości

Jesteś tu: » Strona Główna » Doradztwo zawodowe » Kim będę w przyszłości

Kim będę w przyszłości

Dnia 29.03.2019 roku w Szkole Podstawowej w Starczy odbyło się spotkanie z przedstawicielami różnych zawodów. Szkolny doradca zawodowy Pani Tatiana Żak w ramach doradztwa zawodowego zorganizował spotkanie dla uczniów klas VII i VIII, wychowawców i nauczycieli z przedstawicielami różnych zawodów.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: informatyk, policjant, kosmetyczka, fryzjerka, asystent rodziny, księgowa, florystyka i projektantka mody. Zaproszeni goście opowiadali o swojej pracy odpowiadając na pytania zawarte w przygotowanym przez doradcę kwestionariuszu. Pytania były następujące: kim chcieli zostać w dzieciństwie, kto pomagał im w wyborze szkoły i zawodu, jak wygląda ich dzień pracy, jakie są plusy i minusy pracy w danym zawodzie. Uczniowie mogli w czasie spotkania zadawać swoje pytania, aby pogłębić wiedzę na temat pracy w interesującym ich zawodzie.