Prace plastyczne

Jesteś tu: » Strona Główna » Z życia Szkoły » Prace plastyczne

Prace plastyczne

Świąteczne prace

Pomimo, że brakuje nam kontaktu osobistego, nie ustajemy w pracy edukacyjno-wychowawczej na odległość. Uczniowie oprócz obowiązkowych zajęć dydaktycznych biorą udział w zajęciach dodatkowych. Wykonują prace plastyczne tematycznie związane z okresem Wielkiej Nocy. Dzięki temu ćwiczą pracę dłoni poprzez kolorowanie, wydzieranie, wyklejanie i oczywiście wycinanie nożyczkami. Proponowane prace plastyczne to nie tylko beztroska zabawa, ale również nauka, podczas której doskonalą umiejętności grafomotoryczne. Wykonując prace plastyczne dzieci rozwijają swoją kreatywność, ponieważ każde z nich stosuje odmienną technikę plastyczną. Prezentujemy pisanki wielkanocne, baranki wyklejane, kolorowane, ozdabiane przez najmłodszych uczniów naszej szkoły.