Korowód Ostatkowy

Jesteś tu: » Strona Główna » Z życia Szkoły » Korowód Ostatkowy

Korowód Ostatkowy

Korowód ostatkowy

W ostatnią sobotę karnawału, 22 lutego 2020 roku, ulicami naszej gminy  przeszły barwne grupy uczestników Korowodu Przebierańców, który został  zorganizowany przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej im. Józefa Lompy w Starczy. Zgodnie z wieloletnią tradycją „Przebierańcy” zachęcali mieszkańców do wspólnej zabawy i zapraszali na zabawę ostatkową zorganizowaną przez Radę Rodziców w sali OSP w Rudniku Małym.

Grupa wyruszająca ze Starczy liczyła 19 osób i byli to: Bożena Huras, Janusz Huras, Sylwia  Jaksik, Janusz Jaksik, Justyna Lisek, Kazik Lisek, Magda Mościńska, Justyna Sochalska, Basia Górska, Aneta Tyrała, Ula Kosiak, Monika Wojtasik, Sławek Grzyb, Paulina Szypulska, Beata Walentek, Zbyszek Nowak, Adam Matyja, Dawid Huras, Krzysiek Grzyb.

Grupę z Rudnika Małego, w liczbie 13 osób, reprezentowali: Alicja Żak, Dorota Badora, Wanda Kuziorowicz, Ewa Filipczyk, Paweł Filipczyk, Justyna Polaczek, Alicja Walentek, Agata Ziora, Angelika Domin, Edyta Księżyk, Ania Ziora, Robert Ziora, Michał Huras.

Łysiec to grupa 7 osób, wśród których znaleźli się: Mariola Markowska, Karolina Chruściel, Renata Jędrzejewska, Aneta Marek, Anna Koterba-Szczerbak, Iwona Gorgoń, Aneta Marek.

O godzinie 20.00 w sali OSP w Rudniku Małym rozpoczęła się zabawa ostatkowa dla mieszkańców gminy i zaproszonych gości.

Dyrektor Szkoły, Rada Pedagogiczna, pracownicy szkoły i uczniowie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom Korowodu Przebierańców oraz rodzicom, którzy włączyli się w organizowanie zabawy ostatkowej.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Marty Tomczyk-Warty oraz osób, które pomagały w zorganizowaniu zabawy, przygotowywały i wydawały na sali poczęstunek. Byli to: Agnieszka Gasiak, Sylwia Fazan, Martyna Kubat-Cykowska, Magdalena Knoff, Anna Dziembek, Basia Zyzik, Aneta Kołodziejczyk, Paweł Warta, Adam Fazan, Magda i Łukasz Włoszczykowie, Justyna Górniak, Katarzyna Drost, Justyna Sochalska.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy upiekli ciasto czy też przekazali produkty na poczęstunek. Panu Tadeuszowi Kołodziejczykowi i Pani Alicji Walentek dziękujemy za podarowanie śledzi, a Pani  Beacie Nowak za przekazanie jajek.

Ogromne podziękowania kierujemy również do rodziców uczniów SP w Starczy, a także do właścicieli lokalnych sklepów, firm i zakładów, którzy wsparli Radę Rodziców w zorganizowaniu świetnej zabawy ostatkowej i przyczynili się do tego, że obfitowała w różnego rodzaju atrakcje!  Byli to:

Jolanta Dzik-Sklep Spożywczo-Przemysłowy,

Ewa Matyl-Burkiet - miód z przydomowej pasieki,

Milena Płatek-projektantka sukienek,

Agnieszka Wrotniak-Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Enterprise,

Marta Tomczyk –Warta- "KOLOR-ART"

Tadeusz Wróbel- Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tit w Koziegłowach

Z całego serca dziękujemy wszystkim, za wszystko!

Zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!