Otrzęsiny klas czwartych

Otrzęsiny klas czwartych

Przestrzegamy zasad

Kodeksu Rycerskiego!!!

12 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się „otrzęsiny” klas IV, które zostały zorganizowane przez wychowawców klas wyżej wymienionych klas. Celem imprezy było przyjęcie czwartoklasistów do grona starszych uczniów oraz integracja zespołów klasowych. Czwartoklasiści musieli wykazać się wieloma umiejętnościami i pokonać różne konkurencje, które pokazywały  ich możliwości sprawnościowe i intelektualne. Zmagania uczniów miały charakter turniejowy i przebiegały pod hasłem: „Przestrzegamy zasad Kodeksu Rycerskiego”. Przedstawiciele klas IV startowali w konkurencjach sprawnościowych i wiedzowych, musieli zachować pogodną twarz nawet po zjedzeniu cytryny. Uczniowie z łatwością wykonywali wszystkie zadania, które przygotowali dla nich nauczyciele. Konkurencje dostarczyły uczestnikom wiele emocji i były pretekstem do wspaniałej zabawy. Klasy czwarte pomyślnie zakończyły swoje zmagania. Nie było przegranych, dlatego też otrzęsiny można było uznać za udane.