Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Jesteś tu: » Strona Główna » Z życia Szkoły » Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

"Wiedzę można przejąć od innych,

Ale mądrości trzeba

Nauczyć się samemu..."

Dnia 3 września 2018r o godzinie 9.00 na Hali Sportowej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Na uroczystości obecni byli m.in. Wójt Gminy Starcza - p. Wiesław Szymczyk, Przewodniczący Rady Powiatu- p. Andrzej Kubat, Przewodnicząca Rady Gminy - p. Ewa Jędrzejewska, Przedstawiciel Rady Rodziców- p. Bożena Huras. Zgromadzonych powitała p. Aldona Huras, która pierwszego września przejęła stery placówki. Pani dyrektor serdecznie powitała wszystkich uczniów – w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i grono pedagogiczne. W przemowach wszyscy zaproszeni goście życzyli dzieciom, nauczycielom, rodzicom, aby nadchodzący rok szkolny obfitował w same sukcesy na polu naukowym i społecznym. Na zakończenie uroczystości grupa uczniów przygotowała występ artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami. Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, by omówić sprawy organizacyjne oraz poznać nowych uczniów.
W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wielu ciekawych, inspirujących chwil, sukcesów i radości!