"Szczęście za rogatką"- przedstawienie profilaktyczne

Jesteś tu: » Strona Główna » Z życia Szkoły » "Szczęście za rogatką"- przedstawienie profilaktyczne

"Szczęście za rogatką"- przedstawienie profilaktyczne

"Profilaktyka tańsza niż leczenie..."

Dnia 21.12.2017r odbyła się prezentacja spektaklu zrealizowanego w ramach programu "Profilaktyka tańsza niż leczenie". Problematyka przedstawienia obejmowała zagadnienia związane z narkomanią oraz przemocą i agresją w szkole i w domu. Odbyło się także rozstrzygnięcie konkursów zorganizowanych w ramach profilaktyki uzależnień. Uczniowie klas VII i klas gimnazjalnych uczestniczyli w konkursach: "Papierosa?-Nie, dziękuję" oraz "Alkohol-fakty i mity". Fundatorem nagród dla uczestników wszystkich konkursów oraz przedstawienia profilaktycznego była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starczy.

W konkursie "Papierosa?-Nie, dziękuję" nagrody otrzymali:

I miejsce: Wiktoria Żepka IIIb

II miejsce: Julia Piotrowska IIIa

III miejsce: Emilia Janczyk VIIb

Wyróżnienie: Kamil Stolarczyk IIIa oraz Oktawian Knap IIIa

W konkursie "Alkohol-fakty i mity" nagrody zdobyli:

I miejsce: Wiktoria Huras IIIa

II miejsce: Kinga Bazan IIIb

III miejsce: Alicja Bogacka VIIa

Wyróżnienie: Romina Biłowusiak IIIa, Paulina Kadłubek II, Hanna Głowacz VIIa, Diana Biłowusiak VIIb oraz Weronika Stronk VIIb.

Natomiast klasy IV-VI szkoły Podstawowej brały udział w konkursie plastycznym: "Nałogi z drogi". Nagrody zdobyli:

I miejsce: Zuzanna Wywiał VI

II miejsce: Karolina Baor VI

III miejsce: Marcelina Kempa IVb

IV miejsce: Marcel Huras IVa

V miejsce: Jessica Caban IVa

VI miejsce: Maja Wywiał IVa

VII miejsce: Nicola Stolarczyk

VIII miejsce: Marcin Tyrala V

IX miejsce: Violetta Jędrasiak VI

X miejsce: Emilia Szota V

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!