XXX Powiatowe Biegi Pokoju i Młodości

Jesteś tu: » Strona Główna » Z życia Szkoły » XXX Powiatowe Biegi Pokoju i Młodości

XXX Powiatowe Biegi Pokoju i Młodości

Szkoła Podstawowa im. J. Lompy i Gimnazjum A. Mickiewicza już po raz trzydziesty były współorganizatorami masowej imprezy rekreacyjno - sportowej w konkurencji biegowej.

Zawody odbyły się 7 czerwca 2017 t. na Boisku Klubu Sportowego "Czarni Starcza". Otwarcia imprezy dokonał dyrektor Szkoły Podstawowej Marian Krzyczmanik. W tegorocznej trzydziestej edycji biegu uczestniczyło łacznie 190 uczniów, w tym 100 uczniów z trzech Szkół Podstawowych i 90 uczniów z pięciu szkół gimnazjalnych. Uczestnicy zawodów startowali w ośmiu konkurencjach biegowych, oddzielnie dl;a chłopców i dziewczat z podziałem na kategorie wiekowe. Puchary i dyplomy dla zycięzców ufundowało Starostwo Powiatowe w Czestochowie.

Wyniki klasyfikacji drużynowej Szkoły Podstawowe:

I Woźniki

II Starcza