Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2019/2020

Jesteś tu: » Strona Główna » Osiągnięcia » Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2019/2020

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. J.  Lompy w Starczy roku szkolnym 2019/2020 w I semestrze


 

L.p.  

 

Osiągnięcia

 

Uczniowie

Nauczyciel odpowiedzialny

1.

II miejsce drużyny

W XXXI  Powiatowych Biegach „Pokoju i Młodości”

Jakub Kocot- I m

Ksenia Gasiak- I m

Ada Szwengiel- II m

Igor Wachowicz- II m

Natalia Kamińska- III m

Aleksandra Filipczyk- I m

Dominik Zych- I m

Karolina Baor- III m

Grzegorz Grzyb- III m

 

 

Dariusz Opuchlik

 

 

 

 

Katarzyna Ludzińska

2.

III miejsce w XV Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej 6- osobowej Kamienica Polska 

Huras Igor, Kamiński Bartosz, Kołodziejczyk Sebastian, Kosiak Kacper, Śmietana Oskar, Warta Bartłomiej, Cierpiał Patryk, Trela Cyprian, Zych Dominik

Dariusz Opuchlik

3.

IV  miejsce w XXX Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Częstochowskiego z okazji 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Emilia Szota, Jessica Caban, Dżesika Górniak, Aleksandra Urbaniak, Ksenia Gasiak, Marika Trela, Marcelina Kempa, Patrycja Kita, Sandra Pakulska, Natalia Krawczyk, Gabrysia Kaliściak, Julia Krawczyk, Maja Wywiał

Katarzyna Ludzińska

4.

II  miejsce w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Cztery Pory Roku Oczami Dziecka” pod patronatem Starosty Częstochowskiego kategoria: jesień

Antoni Bednarek

Ewa Jędrzejewska

5.

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Poeci regionu częstochowskiego”

II miejsce Maja Więckowska

III miejsce Wojciech Nalewajka

Wyróżnienie Nicola Wywiał

Tatiana Żak

6.

II miejsce w XII Zimowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej pod Patronatem Starosty Częstochowskiego

 

Joel Wywiał, Dominik Zych, Patryk Kasznia, Szymon Huras, Szymon Walentek, Albert Wojtasik, Natan Serwatka, Krzysztof Grzyb, Dawid Zemła, Oktawian Adamus

Katarzyna Ludzińska

Dariusz Opuchlik

 

 

 

 

7.

I miejsce w XV  Konkursie Piosenki Europejskiej w Szkole Podstawowej w Konopiskach

Wyróżnienie w XV Konkursie Piosenki Europejskiej w Szkole Podstawowej w Konopiskach

Wiktoria Sowa, Wiktoria Jędrasiak

Klaudiusz Janus

8.

Wyróżnienie w XII Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego organizowany przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie

Wiktoria Sowa

Klaudiusz Janus

9.

Udział w II etapie Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

Piotr Zając

Sebastian Kołodziejczyk

Agata Ratyna

10.

I miejsce w XVI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastoałek pod patronatem Starosty Częstochowskiego i Wójta Gminy Konopiska

Wiktoria Sowa

Klaudiusz Janus



Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. J.  Lompy w Starczy roku szkolnym 2019/2020 w II semestrze


1

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Piotr Zając - laureat

Agata Ratyna

2

VI Powiatowy Konkurs Muzyczny „ Piosenka jest dobra na wszystko”

I miejsce w kategorii zespołów: Maja Janczyk, Kacper Trzepizur, Radosław Nowak, Julia Krawczyk, Marika Trela, Aleksandra Turek, Natalia Kamińska, Wiktoria Sowa.

II miejsce w kategorii zespołów: Łukasz Zyzik, Michał Górski, Wioletta Jędrasiak, Marcin Tyrała, Mateusz Klecha, Kacper Kosiak.

Wyróżnienie w kategorii klas Iv- VI – Wiktoria Sowa.

Klaudiusz Janus

3

IV miejsce w VIII Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej pod patronatem Wójta Gminy Poczesna

Szymon Huras, Albert Wojtasik, Jakub Kocot, Jakub Bojarski, Patryk Cierpiał, Bartłomiej Warta, Cyprian Trela

Dariusz Opuchlik

4

Powiatowy Konkurs Mistrz Ortografii Języka Angielskiego „ master Of English Spelling”.

Piotr Zając- I miejsce

Sebastian Kołodziejczyk- III miejsce

Agata Ratyna

 

5

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny- Memory Master

Piotr Zając- laureat II stopnia

Adrianna Szwengiel- laureat III stopnia

Wiktoria Godula- wyróżnienie

Magdalena Bogacka

Agata Ratyna

6

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Piotr Zając- wynik bardzo dobry

Mateusz Kołodziejczyk- wynik bardzo dobry

Agata Ratyna

 

 

 

 

 

7

Międzynarodowy Konkurs

Kangur Matematyczny 2020

 

Żaczek:

Patryk Ociepa- bardzo dobry wynik

Kacper Berus- bardzo dobry wynik

 

Ada Nowak- bardzo dobry wynik

Maluch:

Natalia Ziora- wyróżnienie

Beniamin:

Maja Więckowska-wyróżnienie

Aleksandra Filipczyk- wyróżnienie

Kadet:

Michał Górski- wyróżnienie.

 

 

Aldona Huras

Ewelina Pijet

Ewa Olczak

8

Powiatowy Konkurs Poetycki „ A niechaj narodowie wżdy postronni znają…” pod patronatem Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli i Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.

Dominik Loch- wyróżnienie

Magda Badora

9

XV Wojewódzki Konkurs Literacki „ Twój talent szansą na lepszy świat”.

Julian Nowak- I miejsce

Dominik Loch- III miejsce

Magda Badora

10

Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego- Olimpus- Olimpiada Przedmiotowa

Olimpusek

Miłosz Majewski-I miejsce- dyplom laureata

 

Olimpus

Mateusz Kołodziejczyk- IV miejsce- dyplom laureata

 

 

 

 

 

Martyna Gorzelak

 

 

 

 

Agata Ratyna