Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2018/2019

Jesteś tu: » Strona Główna » Osiągnięcia » Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. J.  Lompy w Starczy roku szkolnym 2018/2019 w I semestrze

 

Lp.

 

Osiągnięcia

 

Uczniowie

Nauczyciel odpowiedzialny

1.

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Piłce Nożnej Chłopców

Wojciech Badora, Kacper Lisek, Dawid Bednarek, Igor Lasak, Marcin Kołodziejczyk, Marcin Kania, Jakub Przezdzing, Kamil Janczyk, Kamil Huras

Dariusz Opuchlik

2.

II miejsce w Międzygminnym Konkursie Poezji Patriotycznej    „ W kraju Orła Białego” w Kamienicy Polskiej

Natalia Szota

Katarzyna Hak

3.

III miejsce w Międzygminnym Konkursie Poezji Patriotycznej    „ W kraju Orła Białego” w Kamienicy Polskiej

Wojciech Nalewajka

Katarzyna Hak

4.

I miejsce w XIV Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej 6 – osobowej o Puchar Starosty Częstochowskiego

Wojciech Badora, Kacper Lisek, Dawid Bednarek, Igor Lasak, Marcin Kołodziejczyk, Marcin Kania, Jakub Przezdzing, Kamil Janczyk, Kamil Huras

Dariusz Opuchlik

5.

III miejsce w XXIV Turnieju Minikoszykówki Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Częstochowskiego z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Jakub Bojarski, Patryk Budzik, Marcin Cierpiał, Patryk Cierpiał, Miłosz Grzyb, Mateusz Klecha, Cyprian Trela, Marcin Tyrała, Bartłomiej Warta, Jan Żuracki, Krzysztof Grzyb, Joel Wywiał

Katarzyna Ludzińska

6.

III miejsce w XXIV w Turnieju Koszykówki Dziewcząt Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kamienica Polska z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

 

Diana Biłowusiak, Maja Rosłoń, Kinga Księżyk, Nicola Heryk, Zuzanna Wywiał, Aleksandra Radek, Klaudia Górniak, Julia Zemła, Paulina Kadłubek, Julia Gorol, Marta Burkiet, Hanna Głowacz, Natalia Piegat

Katarzyna Ludzińska

 

 

 

 

 

7.

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Halowej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Konopiska

Wojciech Badora, Kacper Lisek, Dawid Bednarek, Igor Lasak, Marcin Kołodziejczyk, Marcin Kania, Jakub Przezdzing, Marcin Unverricht, Kamil Huras

Dariusz Opuchlik

8.

III miejsce w XI Zimowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły

Grzegorz Grzyb, Jan Szymborski, Joel Wywiał, Oktawian Adamus, Oliwier Nalewajka, Natan Serwatka, Cyprian Trela, Bartłomiej Warta, Miłosz Grzyb, Dominik Zych

Dariusz Opuchlik

9.

II miejsce w XI Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców

Wojciech Badora, Kacper Lisek, Dawid Bednarek, Igor Lasak, Marcin Kołodziejczyk, Marcin Kania, Jakub Przezdzing, , Kamil Huras, Kamil Janczyk

Dariusz Opuchlik

10

II miejsce w X Powiatowym Konkursie z Języka Niemieckiego

III miejsce w X Powiatowym Konkursie z Języka Niemieckiego

Paweł Zając

 

 

Daria Trepke

Beata Machoń

11

Powiatowy Konkurs Recytatorski  „ Poeci regionu częstochowskiego”

II miejsce w kategorii klas VI – VII – Piotr Zając

II miejsce w kategorii klas VIII – IIIgim. – Alicja Bogacka

III miejsce w kategorii klas VIII – IIIgim. – Karolina Rzeźniczek

IV miejsce w kategorii klas VIII – IIIgim. – Julia Gorol

Tatiana Żak

12

Udział w II etapie Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Hanna Głowacz

Bożena Blachnicka

 

 

 

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. J.  Lompy w Starczy roku szkolnym 2018/2019 w II semestrze

 

 

 

 

L.p.  

 

Osiągnięcia

 

Uczniowie

Nauczyciel

odpowiedzialny

1.

Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Hanna Głowacz

Bożena Blachnicka

2.

II miejsce drużyny w Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej pod patronatem Wójta Gminy Poczesna

Wojciech Badora, Kacper Lisek, Kamil Janczyk, Paweł Jakubowski, Dawid Bednarek, Marcin Kołodziejczyk, Igor Lasak, Marcin Kania, Kamil Huras, Jakub Przezdzing, Marcin Unverricht

Dariusz Opuchlik

3.

II miejsce drużyny w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w koszykówce dziewcząt

Julia Gorol, Julia Zemła, Maja Rosłoń, Diana Biłowusiak, Paulina Kadłubek, Zuzanna Wywiał, Zuzanna Pijet, Oliwia Perdek, Klaudia Górniak, Kinga Księżyk, Hanna Głowacz.

Katarzyna Ludzińska

4.

II miejsce drużyny w XXV Wiosennym Turnieju Koszykówki Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Starczy pod patronatem Starosty Częstochowskiego

Konrad Górniak, Patryk Huras, Kacper Lisek, Wojciech Badora, Paweł Jakubowski, Jakub Przezdzing, Marcin Kania, Dawid Bednarek, Kamil Huras, Konrad Masłoń.

Dariusz Opuchlik

5.

Szkolny Konkurs Ortograficzny „ Gżegżółka” ( III etapy) II kategorie

Kategoria klas IV – VI 1m – Aleksandra Filipczyk, 2m. – Ksenia Gasiak, 3m. – Szymon Walentek. Kategoria klas VII – VIII i IIIg 1m. – Piotr Zając, 2m. Maciej Hofman, 3m. – martaBurkiet

Katarzyna Hak

6.

I miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Informatycznym

„ Chipset”

Paweł Zając, Marcin Kania

Anna Włodarczyk

7.

I miejsce w XXV Wiosennym Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Starczy pod patronatem Starosty Częstochowskiego

Maja Rosłoń, Paulina Kadłubek, Julia Gorol, Julia Zemła, Diana Białowusiak, Aleksandra Radek, Klaudia Górniak, Kinga Księżyk, Zuzanna Wywiał, Hanna Głowacz, Zuzanna Pijet, Oliwia Perdek

Katarzyna Ludzińska

8.

I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym uczniów szkół podstawowych

„ Gala Matematyków 2019”pod patronatem Starosty Częstochowskiego i Wójta Gminy Kamienica Polska

Piotr Zając

Aldona Huras

9.

V Powiatowy konkurs Języka Angielskiego „ Master of english” pod patronatem Starosty Częstochowskiego

I m. - Hanna Głowacz

II m. – Piotr Zając

Anna Czapla

Magdalena Bogacka

10.

II miejsce drużyny w I Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Starosty Częstochowskiego

Konrad Górniak, Patryk Huras, Kacper Lisek, Wojciech Badora, Kamil Janczyk, Kamil Księżyk, Jakub Przezdzing, Dawid Bednarek, Kamil Huras, Kacper Pijet, Jakub Trela, Igor lasak

Dariusz Opuchlik

11.

XIII miejsce w klasyfikacji IV Spartakiady Gmin Powiatu Częstochowskiego

Kamil Huras – srebrny medal w biegu biatlonowym

Dariusz Opuchlik

12.

XI Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej w Kamieńskich Młynach o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Woźniki

W kategorii chłopców – II m. – Dawid Bednarek, Jakub Przezdzing

W kategorii dziewcząt -  III m. – Paulina Kadłubek, Karolina Rzeźniczek

Dariusz Opuchlik

13.

VII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „ DeutschmachtSpaB”

I m. – Paweł Zając

II m. – Daria Trepke

III m. – Hanna Głowacz

Beata Machoń

14.

XIX Regionalny Konkurs Jurajski z Matematyki dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Laureat – Paweł Zając

Ewa Olczak

15.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur Matematyczny 2019

Kategoria Żaczek – Julia Jędrzejewska – wyróżnienie

Kategoria Maluch – Maja Więckowska – wyróżnienie

Kategoria Beniamin -  Aleksandra Filipczyk – wyróżnienie

Kategoria Junior – Paweł Zając - wyróżnienie

Ewelina Pijet

Ewa Olczak

16.

III Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Kamienica Polska

Wyróżnienie dla drużyny w składzie: Jessica Caban, Sandra Pakulska, Dżeskika Górniak, Maja Wywiał, Aleksandra Urbaniak, Marika Trela, Maja Ogłaza, Wiktoria Nowak, Ada Szwengiel, Natalia Krawczyk, Ksenia Gasiak

Konrad Grzyb

17.

III miejsce drużyny  w IV Powiatowym Konkursie „ EKO – LICZNIK”

Igor Żurakowski, Jakub Bojarski

Bożena Blachnicka

18.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ Olimpus”

tytuł laureata zdobyli- Piotr Zając, Mateusz Kołodziejczyk

Anna Czapla

19.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ FOX” pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

wynik bardzo dobry uzyskali – Piotr Zając, Sebastian Kołodziejczyk

Anna Czapla

20.

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny „ Memory Masters”

Piotr Zając - wyróżnienie

Anna Czapla

21.

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny „ Memory Masters”

Paweł Zając – laureat II stopnia

Jan Januszko, Ksenia Gasiak, Wiktoria Godula - wyróżnienie

Magdalena Bogacka

22.

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny „ Memory Masters”

Ada Szwengiel – laureat III stopnia

Martyna Gorzelak

23.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ FOX” pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

wynikbardzo dobry osiągnęli – Paweł Zając, Wiktoria Godula

Magdalena Bogacka

24.

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego w Hutkach

II m. – Paweł Zając

Magdalena Bogacka

25.

II Konkurs Matematyczny „ Myśl logicznie”

II m. – Paweł Zając

Ewa Olczak

26.

III m. drużyny w XIX Powiatowym Konkursie Ekologicznym „ Bliżej ekologii”

Alicja Bogacka, Hanna Głowacz, Karolina Rzeźniczek

Jolanta Jeziorowska

27.

V Powiatowy Konkurs muzyczny „ Piosenka jest dobra na wszystko”

II m. Zespół Muzyczny „ Dragons” w składzie – Łukasz Zyzik, Mateusz Klecha, Marcin Tyrała, Michał Górski, Kacper Kosiak, Wioletta Jędrasiak, Mateusz Kołodziejczyk

Wyróżnienie – solista Aleksandra Urbaniak

Klaudiusz Janus

28.

Powiatowy Konkurs Plastyczny o Unii Europejskiej

I m. – Emilia Janczyk

II m. Weronika Stronk

III m. Daria Trepke

Beata Machoń