Samorząd Uczniowski

Jesteś tu: » Strona Główna » Aktywność » Samorząd Uczniowski

 

 

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

PrzewodniczącaWiktoria Huras


 

Zastępcy:  Mateusz Marek, Piotr Zając

 

 

Sekcja Gospodarcza: Marcin Tyrała, Marcin Cierpiał


(dyskoteki, zakup nagród, ...)


Sekcja Porządkowa: Kacper Lisek, Kacper Czapla, Mateusz Kołodziejczyk


(pomoc techniczna przy organizacji imprez - krzesła, przygotowanie sal, ...)


Sekcja Wolontariatu: Julia Piotrowska, Alicja Bogacka


(zbiórka darów, pomoc wewnątrzszkolna, nakrętki, ...)


Sekcja Kulturalna: Marcin Kołodziejczyk, Julia Gorol


(gazetka "Dzyń - Dzyń" , szkolny radiowęzeł, przygotowanie imprez szkolnych, ...)


Sekcja Dekoracyjna: Julia Piotrowska, Alicja Bogacka, Oktawian Adamus

 

(gazetki, wystrój korytarzy, ...)

 

 

Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech 

   

Samorządy klasowe


klasa IV a

 

przewodniczący: Oktawian Adamus

zastępca: Aleksandra Filipczyk

skarbnik: Julia Grzybek

sekretarz: Nataniel Serwatka

klasa IV b

 

przewodniczacy: Grzegorz Grzyb

zastępca: Natalia Krawczyk

skarbnik: Sandra Pakulska

sekretarz: Wiktoria Godula

klasa V

 

przewodniczaca: Maja Łobodecka

zastępca: Jakub Bojarski

skarbnik: Miłosz Grzyb

sekretarz: Cyprian trela

klasa VI

 

przewodnicząca: Klaudia Górniak

zastępca: Dominik Huras

skarbnik: Paulina Mus

sekretarz: Milena Zych

klasa VII a


przewodniczący: Maciej Hofman

zastępca: Konrad Górniak

skarbnik: Alicja Bogacka

sekretarz: Hanna Głowacz

klasa VII b


przewodnicząca: Emilia Górniak

zastępca: Natalia Szota

skarbnik: Jakub Trela

sekretarz: Julia Zemła


 




Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech



Na pierwszym posiedzeniu nowo wybranej władzy samorządowej szkoły wyznaczono zakres obowiązków Zarządu S.U. oraz ustalono plan pracy na cały rok szkolny. Jako najważniejsze cele swojej działalności Zarząd Samorządu Uczniowskiego uznał:

 

  • wspieranie społeczności szkolnej w nauce
  • rozwiązywanie problemów uczniów
  • współorganizacja imprez i uroczystości szkolnych
  • organizowanie dyskotek szkolnych
  • przeprowadzenie wyborów na  „Naj…chłopaka”  i  „Naj…dziewczynę”
  • zorganizowanie Dnia Samorządności w szkole
  • organizowanie rozgrywek sportowych dla klas IV-VI w ramach Sportowego Turnieju Międzyklasowego
  • przeprowadzenie rywalizacji w ramach konkursu  „Liga Klas”
  • udział w akcjach: „Góra Grosza”, „WOŚP”, zbiórka nakrętek dla Kamila Podleżyńskiego, naklejek dla Hospicjum w Częstochowie oraz wspieranie innych akcji charytatywnych
  • współorganizacja przebiegu Tygodnia Patrona
  • współorganizacja szkolnego Pikniku Sportowego z okazji Dnia Dziecka

 

 

 

                                                              opiekun Samorządu Uczniowskiego

                                                                   Ewa Cipior
                                                                    Magdalena Bogacka


  ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣  

 


Działalność Samorządu Uczniowskiego 

 


WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 




 


Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego


1. Wiktoria Huras - 92 głosy

2. Mateusz Marek - 80 głosów

3. Marcin Kołodziejczyk - 51 głosów

4. Julia Piotrowska - 46 głosów

5. Piotr Zając - 45 głosów

6. Alicja Bogacka - 34 głosy

7. Kacper Lisek - 33 głosy

8. Kacper Czapla - 26 głosów

9. Marcin Tyrała - 25 głosów

10. Oktawian Adamus - 18 głosów

11. Marcin Cierpiał - 17 głosów

12. Mateusz Kołodziejczyk - 17 głosów

13. Julia Gorol - 15 głosów

 


 

Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech    Uśmiech