Uczniowie

Jesteś tu: » Strona Główna » Aktywność » Uczniowie

KLASA III A


 

Bednarek Olga, Czerner Wiktoria, Dworaczyk Marcel, Galiński Piotr, Janczyk Maja, Jeziorowska Aleksandra, Jędrzejewski Mateusz, Kaliściak Gabriela, Kocot Katarzyna, Krawczyk Julia, Krzyżowska Aleksandra, Loch Dominik, Nierobiś Oliwia, Nogalski Kamil, Nowak Radosław, Ścigała Kuba, Więckowska Maja, Ziora Mikołaj

wychowawca  Ewa Jędrzejewska



KLASA III B

 

Cierpiał Maciej, Gasiak Ksenia, Huras Szymon, Jaksik Zuzanna, Kamińska Natalia, Kręgiel Maja, Nowak Julian, Nowak Wiktoria, Ogłaza Maja, Perdek Szymon, Polaczek Mateusz, Prusak Krzysztof, Trela Marika, Urbaniak Aleksandra, Walentek Szymon, Wojtasik Albert, Wywiał Nikola

wychowawca Dorota Gal

 

KLASA III C


 

Augustyn Natalia, Janicka Maja, Kasznia Patryk, Konefał Kacper, Kocot Kevin, Matczak Hubert, Mościński Oliwier, Nalewajka Wojciech, Nowak Magdalena, Olszewski Gabriel, Socha Otylia, Sochalski Miłosz, Szwengiel Ada, Wachowicz Igor, Wąsowicz Maja, Wadyński Kacper, Ziora Kamil

wychowawca Agata Wójcik

nauczyciel wspomagający  Magdalena Caban

 

KLASA IV A

 

 

Adamus Oktawian, Caban Jessica, Chruściel Bartosz, Czapla Kacper, Filipczyk Aleksandra, Górniak Dżesika, Grzyb Krzysztof, Grzybek Julia, Huras Marcel, Jędrasiak Vanessa, Kwiatek Kamil, Makowski Kacper, Miodek Joanna, Nalewajka Oliwier, Płaszczymąka Adam, Serwatka Nataniel, Śpiewak Oliwia, Włoszczyk Paulina, Wywiał Maja, Zemła Dawid, Ziora Oliwia, Zych Dominik

wychowawca   Danuta Micuda

 

KLASA IV B

 

Chłód Nadia, Frania Dominik, Godula Wiktoria, Gorgoń Wiktoria, Grzyb Grzegorz, Grzyb Julia, Kempa Marcelina, Kita Patrycja, Kocot Nikola, Krawczyk Natalia, Nowak Amelia, Nowak Paweł, Pakulska Sandra, Sadowski Borys, Stolarczyk Nikola, Świder Julia, Tomalka Bartosz, Twarkowski Paweł, Wrzosowska Maja, Wywiał Joel, Zych Anna

wychowawca   Irena Baur-Klecha

nauczyciel wspomagający Katarzyna Żurek

 

KLASA V

 

 Budzik Patryk, Cierpiał Marcin, Cierpiał Nikola, Cierpiał Patryk, Galińska Anna, Grzyb Miłosz, Huras Anna, Klecha Mateusz, Kołodziejczyk Patrycja, Łobodecka Maja, Markowska Oliwia, Polaczek Damian, Szewczyk Paweł, Szota Emilia, Trela Cyprian, Tyrała Marcin, Warta Bartłomiej, Włoszczyk Patrycja, Zemła Mikołaj, Zyzik Łukasz, Żuracki Jan, Żurakowski Igor

wychowawca  Ewa Cipior

nauczyciel wspomagający Agata Ratyna

 

KLASA VI


 Balwierz Adam, Baor Karolina, Głowacki Łukasz, Goldsztajn Dominik, Górniak Klaudia, Górski Michał, Huras Igor, Jędrasiak Wioletta, Kamiński Bartosz, Kosiak Aleksandra, Kosiak Kacper, Księżyk Dawid, Migdał Paulina, Muś Paulina, Piegat Natalia, Podleżyński Patryk, Radek Aleksandra, Szwedzińska Wiktoria, Szyja Joanna, Śmietana Oskar, Trela Karol, Wachowicz Konrad, Wywiał Zuzanna, Zając Piotr, Zych Milena

wychowawca  Aldona Huras

nauczyciel wspomagający Marzena Nartowska

 

KLASA VII A


 

Bogacka Alicja, Cierpiał Igor, Głowacz Hanna, Górniak Konrad, Heryk Nicola, Hofman Maciej, Jakubowski Łukasz, Jakubowski Paweł, Janczyk Kamil, Księżyk Kamil, Księżyk Kinga, Lisek Kacper, Podsiadlik Jakub, Rosłoń Maja

wychowawca  Anna Czapla

 

KLASA VII B

 

Badora Wojciech, Biłowusiak Diana, Burkiet Marta, Górniak Emilia, Grzyb Przemysław, Huras Patryk, Janczyk Emilia, Kmieć Patryk, Mazur Emilia, Perdek Oliwia, Pijet Kacper, Pijet Zuzanna, Stronk Weronika, Szota Natalia, Trela Jakub, Ząbkowski Patryk, Zemła Julia

wychowawca  Jolanta Jeziorowska