Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Starczy
-
Kartka z kalendarza
Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2019/2020
Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Starczy roku szkolnym 2019/2020 w I semestrze
L.p. |
Osiągnięcia |
Uczniowie |
Nauczyciel odpowiedzialny |
1. |
II miejsce drużyny W XXXI Powiatowych Biegach „Pokoju i Młodości” |
Jakub Kocot- I m Ksenia Gasiak- I m Ada Szwengiel- II m Igor Wachowicz- II m Natalia Kamińska- III m Aleksandra Filipczyk- I m Dominik Zych- I m Karolina Baor- III m Grzegorz Grzyb- III m |
Dariusz Opuchlik
Katarzyna Ludzińska |
2. |
III miejsce w XV Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej 6- osobowej Kamienica Polska |
Huras Igor, Kamiński Bartosz, Kołodziejczyk Sebastian, Kosiak Kacper, Śmietana Oskar, Warta Bartłomiej, Cierpiał Patryk, Trela Cyprian, Zych Dominik |
Dariusz Opuchlik |
3. |
IV miejsce w XXX Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Częstochowskiego z okazji 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości |
Emilia Szota, Jessica Caban, Dżesika Górniak, Aleksandra Urbaniak, Ksenia Gasiak, Marika Trela, Marcelina Kempa, Patrycja Kita, Sandra Pakulska, Natalia Krawczyk, Gabrysia Kaliściak, Julia Krawczyk, Maja Wywiał |
Katarzyna Ludzińska |
4. |
II miejsce w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Cztery Pory Roku Oczami Dziecka” pod patronatem Starosty Częstochowskiego kategoria: jesień |
Antoni Bednarek |
Ewa Jędrzejewska |
5. |
VI Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Poeci regionu częstochowskiego” |
II miejsce Maja Więckowska III miejsce Wojciech Nalewajka Wyróżnienie Nicola Wywiał |
Tatiana Żak |
6. |
II miejsce w XII Zimowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej pod Patronatem Starosty Częstochowskiego |
Joel Wywiał, Dominik Zych, Patryk Kasznia, Szymon Huras, Szymon Walentek, Albert Wojtasik, Natan Serwatka, Krzysztof Grzyb, Dawid Zemła, Oktawian Adamus |
Katarzyna Ludzińska Dariusz Opuchlik
|
7. |
I miejsce w XV Konkursie Piosenki Europejskiej w Szkole Podstawowej w Konopiskach Wyróżnienie w XV Konkursie Piosenki Europejskiej w Szkole Podstawowej w Konopiskach |
Wiktoria Sowa, Wiktoria Jędrasiak |
Klaudiusz Janus |
8. |
Wyróżnienie w XII Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego organizowany przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie |
Wiktoria Sowa |
Klaudiusz Janus |
9. |
Udział w II etapie Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego |
Piotr Zając Sebastian Kołodziejczyk |
Agata Ratyna |
10. |
I miejsce w XVI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastoałek pod patronatem Starosty Częstochowskiego i Wójta Gminy Konopiska |
Wiktoria Sowa |
Klaudiusz Janus |
Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Starczy roku szkolnym 2019/2020 w II semestrze
1 |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego |
Piotr Zając - laureat |
Agata Ratyna |
2 |
VI Powiatowy Konkurs Muzyczny „ Piosenka jest dobra na wszystko” |
I miejsce w kategorii zespołów: Maja Janczyk, Kacper Trzepizur, Radosław Nowak, Julia Krawczyk, Marika Trela, Aleksandra Turek, Natalia Kamińska, Wiktoria Sowa. II miejsce w kategorii zespołów: Łukasz Zyzik, Michał Górski, Wioletta Jędrasiak, Marcin Tyrała, Mateusz Klecha, Kacper Kosiak. Wyróżnienie w kategorii klas Iv- VI – Wiktoria Sowa. |
Klaudiusz Janus |
3 |
IV miejsce w VIII Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej pod patronatem Wójta Gminy Poczesna |
Szymon Huras, Albert Wojtasik, Jakub Kocot, Jakub Bojarski, Patryk Cierpiał, Bartłomiej Warta, Cyprian Trela |
Dariusz Opuchlik |
4 |
Powiatowy Konkurs Mistrz Ortografii Języka Angielskiego „ master Of English Spelling”. |
Piotr Zając- I miejsce Sebastian Kołodziejczyk- III miejsce |
Agata Ratyna |
5 |
Ogólnopolski Konkurs Leksykalny- Memory Master |
Piotr Zając- laureat II stopnia Adrianna Szwengiel- laureat III stopnia Wiktoria Godula- wyróżnienie |
Magdalena Bogacka Agata Ratyna |
6 |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX |
Piotr Zając- wynik bardzo dobry Mateusz Kołodziejczyk- wynik bardzo dobry |
Agata Ratyna |
|
|
||
7 |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 |
Żaczek: Patryk Ociepa- bardzo dobry wynik Kacper Berus- bardzo dobry wynik Ada Nowak- bardzo dobry wynik Maluch: Natalia Ziora- wyróżnienie Beniamin: Maja Więckowska-wyróżnienie Aleksandra Filipczyk- wyróżnienie Kadet: Michał Górski- wyróżnienie. |
Aldona Huras Ewelina Pijet Ewa Olczak |
8 |
Powiatowy Konkurs Poetycki „ A niechaj narodowie wżdy postronni znają…” pod patronatem Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli i Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy. |
Dominik Loch- wyróżnienie |
Magda Badora |
9 |
XV Wojewódzki Konkurs Literacki „ Twój talent szansą na lepszy świat”. |
Julian Nowak- I miejsce Dominik Loch- III miejsce |
Magda Badora |
10 |
Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego- Olimpus- Olimpiada Przedmiotowa |
Olimpusek Miłosz Majewski-I miejsce- dyplom laureata Olimpus Mateusz Kołodziejczyk- IV miejsce- dyplom laureata |
Martyna Gorzelak Agata Ratyna |