Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Starczy

2009/2010

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2009/2010


 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „ KANGUR”

Wyróżnienie  - Emilia Bogacz

Konkursy ogólnopolskie:

EKO-Planeta

Bardzo dobry wynik  - Matylda Cianciara

Wyróżnienia – Sylwia Huras, Jakub Grzyb

GEO- PLANETA

Bardzo dobry wynik – Maciej Wywiał

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Polskiego OLIMPUS

 Wszyscy uczniowie uzyskali średni wynik, wyższy niż średnia wyników uczestników w kraju.

Ogólnopolski „ALFIK HUMANISTYCZNY

Bardzo dobry wynik – Katarzyna Irek

Dobry wynik – Katarzyna Werecka

Wyniki wszystkich uczestników wyższe lub równe średniej krajowej.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MULTITEST

Dyplom za 15 miejsce w kraju – Adam Kubat

Ogólnopolski konkurs Historyczny „ Krąg”

Dyplom uznania – Roksana Płaszczymąka

Ogólnopolski Konkurs Pożarniczy 

II m. w powiecie – Dawid Wąsowicz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Tęcza”

Dyplom – Matylda Cianciara

Konkurs języka angielskiego „ FOX”

Dobry wynik - Cianciara Matylda

Konkurs języka angielskiego OXFORD

Dobry wynik – Matylda Cianciara, Paulina Kołtun, Katarzyna Irek

 

Konkursy międzypowiatowe

III miejsce Zespołu Wokalnego w Jubileuszowym XXXV Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych ( K. Werecka, E. Bogacz, T. Błaszczyk, A. Klecha, D. Kołtun, R. Śniadecki)

Konkursy powiatowe

XXII Powiatowe Biegi Pokoju i Młodości o Puchar Wójta Gminy Starcza pod Patronatem Starosty Częstochowskiego

I miejsce – Monika Micuda

III miejsce Marek Wojtasik

IV miejsce drużyna

 Powiatowy Konkurs Piosenki Agnieszki Osieckiej

Nagroda Grand Prix – Katarzyna Werecka

II miejsce – Emilia Bogacz

VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego pod Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy

III m. drużyna w składzie: J. Werecki, A. Masłoń, P. Wojtasik, P. Kaczka

X Powiatowy Konkurs Ekologiczny

IV m. drużyna w składzie: M. Szyja, M. Cianciara, M. Szyja

V powiatowy Konkurs Ekologiczny ”Czyste powietrze wokół nas”

I m. Matylda Cianciara

Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w piłce koszykowej

II m. drużyna dziewcząt

III m.drużyna chłopców

Powiatowy turniej Piłki Nożnej w Kamienicy Polskiej

II m. drużyna chłopców

Powiatowy turniej piłki nożnej halowej o puchar Wójta Gminy Konopiska

II miejsce

VI Powiatowy Turniej Siatkówki Dziewcząt w Kamienicy Polskiej

III miejsce

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o U E w Konopiskach

III miejsce drużyna w składzie: Sylwia Huras, Katarzyna Werecka, Klaudia Górniak

III Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o U E w Hutkach

III miejsce – Katarzyna Werecka

II Powiatowy Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „ Wiosna, wiosna, ach to Ty”

II miejsce – Dominika Kołtun

III miejsce – Katarzyna Werecka

 Wyróżnienie – Matylda Cianciara

Powiatowy konkurs „ Legendy Jury Krakowsko-Częstochowskiej”

II miejsce – Paulina Nierobiś

II Powiatowy Konkurs Recytatorski w Częstochowie

III miejsce – Monika Micuda

Powiatowy Konkurs Czytelniczo- Plastyczny „ Być Kobietą”

I miejsce za pracę plastyczną – Matylda Cianciara

I miejsce za recytację – Katarzyna Werecka

III miejsce za recytację – Monika Micuda

Dyplom za udział w internetowym programie edukacyjnym Młody Menager Środowiska.