XIV Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Kamienicy Polskiej

Dnia 22 października 2018 roku odbył się XIV Powiatowy Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej o Puchar Starosty Częstochowskiego pod Patronatem Wójta Gminy Kamienica Polska. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny: Kamienica Polska, Hutki, Poczesna i Starcza. System rozgrywek polegał na grze „każdy z każdym”. Uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce wygrywając wszystkie spotkania.

Wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco:

Starcza – Hutki

9:0

Starcza – Poczesna

2:1

Starcza – Kamienica Polska

8:0

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Dawid Bednarek. Zwycięską drużynę tworzyli uczniowie klasy III gimnazjum: Dawid Bednarek, Marcin Kołodziejczyk, Igor Lasak, Marcin Kania, Jakub Przezdzing, Kamil Huras, oraz uczniowie klasy VIII : Wojciech Badora, Kacper Lisek, Kamil Jańczyk. Oto końcowe wyniki rywalizacji:

I miejsce  - Szkoła Podstawowa w Starczy

II miejsce  - Szkoła Podstawowa w Poczesnej

III miejsce  - Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej

IV miejsce  - Szkoła Podstawowa w Hutkach

Gratulujemy zwycięskiej drużynie

i liczymy na dalsze sukcesy!