Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców

Dnia 16 października 2018 roku odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców. Do rywalizacji w rozgrywkach stanęło szesnaście drużyn z całego powiatu. W finale znalazły się cztery najlepsze drużyny: Widzów, Mstów, Rędziny i Starcza.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych i III klasy gimnazjum w składnie: Dawid Bednarek, Marcin Kołodziejczyk, Igor Lasak, Marcin Kania, Jakub Przedzing, Wojciech Badora, Kacper Lisek, Kamil Jańczyk, Kamil Huras. Podczas finału zagraliśmy z Rędzinami, pokonując ich 2:1, zwycięstwo otworzyło nam możliwość gry o pierwsze miejsce. W drugim meczu Mstów wygrał z Widzowem 3:1 i tą wygraną zapewnili sobie możliwość gry w finale. Mecz o pierwsze miejsce nasi reprezentanci rozegrali z drużyną ze Mstowa. Niestety, musieliśmy ulec, po zaciętej walce, lepszym graczom.  Wynik 1:2 dla Mstowa pozwolił nam na uzyskanie tytułu Wicemistrza Powiatu Częstochowskiego.