Dzień Pluszowego Misia

,,Misia  zawsze się przytula.” 25 listopada  jak co roku, obchodzimy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija i od ponad stu lat misie towarzyszą dzieciom na całym świecie, dodając im otuchy, pocieszają, łagodzą lęk przed samotnością

Z tej okazji  zachęcamy   każdego z was (również nauczycieli) do przyniesienia  swojego ukochanego                                              pluszowego misia,(ale tylko misia nie innych pluszaków) bo to one mają swoje święto.

W tym dniu tj.25 listopada  -piątek  na 4 godzinie lekcyjnej (korytarz szkolny) odbędzie się  „Misiolandia” – czyli wybór misia: największego, najmniejszego, najbardziej puszystego, najbardziej kolorowego.

Zapraszamy do udziału  biblioteka szkolna i SU.