UKRAINO jesteśmy z Wami!

Kochani!
Udało nam się zjednoczyć nasze siły i pomóc w zaopatrzeniu potrzebujących osób z Ukrainy. W obliczu tej tragedii przekazaliśmy i będziemy nadal przekazywać mnóstwo wsparcia, pozytywnej energii, wyrazów solidarności  i potrzebnych rzeczy takich jak  artykuły długoterminowe (cukier, mąkę, makaron, kasza, olej, konserwy, dania w słoiku itp.) i artykuły chemiczne oraz higieny osobistej do Towarzystwa Patriotycznego Kresy przy ul. Brzeźnickiej w Częstochowie. W szkole do piątku trwa również zbiórka pieniędzy które przekażemy jednej z fundacji działającej na rzecz pomocy Ukrainie. Zmieniajmy dalej negatywną energię świata w pozytywną. Uwalniajmy pozytywne emocje. Świat je odbiera… Pamiętajmy ,, Dobro zwycięża zło”
Przekazuję podziękowania w imieniu Towarzystwa Kresy i naszych Sąsiadów.