Akcja "Puszka dla Kłębuszka"

Najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest:

Co robisz dla innych?

– Martin Luther King Jr.

Akcja ,, Puszka dla Kłębuszka’’ zakończona olbrzymim sukcesem. 100 uczniów naszej szkoły z rodzicami i pracownikami naszej szkoły sprawiło, że uzbieraliśmy tyle karmy, żwirku i kocy dla naszych podopiecznych, iż trudno było to pomieścić w aucie;).  Dodatkowo uczniowie klasy 7a i pracownicy naszej szkoły przekazali 130 zł na rzecz schroniska.  Pracownicy schroniska dla zwierząt byli mile zaskoczeni, zwierzęta choć na chwilę będą mogły więcej zjeść. Wyrażam olbrzymią wdzięczność za wsparcie i zaangażowanie.

Wolontariat w naturalny sposób dostarcza impulsu do podnoszenia: poczucia własnej wartości oraz poziomu zadowolenia z życia. Zasada jest prosta, robiąc coś na rzecz innych, zapewnisz sobie naturalne poczucie spełnienia.

Wolontariat daje możliwość wykazania się w wielu dziadzinach, a przez to do odczuwania dumy z własnych czynów i kształtowania samoświadomości.

A im lepiej  człowiek  myślisz o sobie, tym obraz  życie staje się bardziej kolorowy.